O nas

O nas

Queens of Roads to pierwszy rdzennie polski kobiecy klub motocyklowy.

Klub formalnie powstał w roku 2008, jednak jego historia zaczęła się dwa lata wcześniej, kiedy to grupa trzech motocyklistek w osobie śp. Pat, Myszy i Iry spotkała się wspólnie na grillu u znajomych. Kolejne lata owocowały licznymi wspólnymi wypadami, zawieraniem nowych moto-babskich znajomości. Na jednym ze zlotów zrodziła się koncepcja założenia własnego Klubu. Dzięki pomocy Klubów Faithless MC Poland oraz Road Runners MC Poland, udało nam się zrealizować to marzenie. I tak wiosną 2009 roku, na Kongresie w Rajgrodzie nasz Klub został przyjęty w poczet Klubów zrzeszonych w Kongresie Polskich Klubów Motocyklowych i otrzymał prawdo do noszenia barw klubowych z przodu kamizelek. Rok później, na Kongresie w Siewierzu, otrzymałyśmy prawo do noszenia barw na plecach kamizelek

Nasze warości

Klub Queens Of Roads zrzesza w swoich szeregach wyłącznie motocyklistki. Kobiety, które łączy miłość do motocykli, wspólnych wypraw, akcji charytatywnych oraz imprez motocyklowych. Nieważne jest dla nas na czym która jeździ, ile ma lat i czym się zajmuje w życiu. Ważne, że łączy nas ta sama pasja, a przede wszystkim przyjaźń.

Chcesz nas bliżej poznać, zapraszamy do kontaku! 

Nasze cele

Nasz podstawowy cel to propagowanie jazdy na motocyklach wśród kobiet i edukacja Polek w dziedzinach związanych z motoryzacją. Ponadto zajmujemy się działalnością charytatywną. Pod stałą opieką mamy Dom Samotnej Matki mieszczący się na warszawskiej Białołęce. Bierzemy czynny udział w różnych akcjach propagujących pozytywny wizerunek motocyklistów wśród społeczeństwa.